Części samochodowe w AutoParto.pl

Części samochodowe w AutoParto.pl

AutoParto.pl to jedyna na polskim rynku internetowa giełda części samochodowych oraz pierwsza tego typu darmowa platforma ogłoszeniowo- handlowa w Polsce.

W ofercie AutoParto.pl znaleźć można nowe i używane części samochodowe z przeszło trzydziestu kategorii części. Szeroki wybór produktów oraz długoletnia współpraca z firmami branży motoryzacyjnej z całego kraju sprawiają, że w giełdzie internetowej dostępne są również mało popularne auto części.

Szeroki asortyment giełdy AutoParto.pl umożliwia dopasowanie ich do większości marek i modeli pojazdów. Giełdę charakteryzuje możliwość zakupu nowych i używanych części, zarówno tych oryginalnych jak i części zamiennych.

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna, a sposób wyszukiwania części bardzo prosty. Po odnalezieniu części użytkownik skorzystać może z formularza kontaktowego, który pozwala na przesłanie zapytania do sprzedawców, a następnie otrzymania e-maila zwrotnego z indywidualną wyceną części. Pozwala to użytkownikowi na porównanie ofert i wybór najkorzystniejszej. Oferta giełdy AutoParto.pl skierowana jest do sprzedawców oraz dystrybutorów części samochodowych, którzy chcą poszerzyć grono klientów oraz do użytkowników indywidualnych, aby umożliwić im w szybki i prosty sposób przeglądanie oraz zestawianie ze sobą ofert różnorodnych części samochodowych pochodzących od różnych dostawców.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Części samochodowe w AutoParto.pl, 10.0 out of 10 based on 1 rating

1 Comment

  1. Super pomysł z taką giełdą, mają pokaźną bazę części. Korzystałem i polecam!

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.